Výkup áut v hotovosti

Rozhodli ste sa predať svoje osobné alebo užitkové auto? Ponúkame Vám výkup aut v hotovosti.

Prenechajte nám Vaše starosti ohľadne Vášho auta a využite naše výhody!

Ponúkame reálne ceny za Vaše alebo firemné auto.Peniaze za Vaše auto vyplatíme ihneď v hotovosti.Predať môžete aj viac áut naraz,všetko vybavíme na jednom mieste na našej pobočke.Za Vaše auto preberáme plnú technickú záruku,preberieme všetky záruky za vykúpené  auto na nás,t.z. že Vám už nebude vyplývať žiadna zodpovednosť, resp. záruka za Vami predané auto našej spoločnosti alebo kupujúcemu, ktorý auto od nás kúpi.Všetko vybavíme za 60 minút.Právne formality a prepis auta vybavíme za Vás.

Nami uvedená výška výkupnej ceny je v rámci výkupu vozidiel stanovená reálne a nie je umelo nadsadená pre prilákanie zákazníkov.

Berieme do úvahy aj priemerné opotrebovanie,ktoré sa pri uvedených automobiloch objavuje. Presná výkupná cena sa určí po fyzickej obhliadke automobilu.Dohodnutá výkupná cena je platná sedem dní od obhliadky vozidla,v prípade,že nedôjde k poškodeniu vozidla počas tejto lehoty.Vykupujeme autá len od osôb uvedených v technickom preukaze spolu s príslušnou dokumentáciou.Na obhliadku vozidla nie je potrebný dohodnutý termín,vozidlá obhliadame priebežne.Úkon je bezplatný a nie je pre Vás záväzný.Obhliadka u nás trvá len cca 10 – 20 minút.

Pri výkupe vozidla u nás neplatíte žiadne manipulačné a ani administratívne poplatky .

Vypláca sa celá dohodnutá výška ceny vozidla v hotovosti.